Slot Makinesi Efsaneleri – Rng ve Jackpotlar

Temalı slot makinesi oyunları şu anda kumarhanelerde çok yaygın. Ve Monopoly slotları kesinlikle dünyadaki slot oyuncularının favorisidir. Popüler masa oyununa dayanan bu slot makinesi, bu popülerlikten beslenir ve kumarhanede konumlandırıldıkları evinizde büyük bir çekicilik sağlar. Slot oyununun yıllar önce piyasaya sürülen orijinal versiyonunun yanı sıra, şu anda çoğu kumarhane evinde çeşitli permütasyonlar mevcut. Yıllar geçtikçe Board, Boardwalk, Oncearound ve Movers and Shakers’a ait olan Başkanın serbest bırakıldığını gördük. Monopoly slotlarının bu versiyonları, oyuncuya yeni ve farklı bir deneyim sunuyor. Monopoly Slots’un kumarhaneye çıkan en yeni versiyonu Monopoly Here and now.

Hepimiz kumarın yanı sıra, sınırı aşma yüzdenizin diğer oyunlara göre önemli ölçüde daha yüksek olduğu hissini seviyoruz. Sorunlu kumarbazlar kumarı nasıl bırakacaklarını bilmiyorlar ve tamamen oraya yöneliyorlar. Çizgiyi bir kez aştığınızda, örneğin geri dönüş kesinlikle imkansızdır. Bu istatistik olabilir, sosyal kumarbazların en fazla %5’i sorunlu kumarbaz veya bağımlıdır. Diğer bir deyişle 20 kişiden 1’inin kumar bağımlılığı olması, kolaylıkla ortadan kalkamayacağı endişesi yaratabilir.

Öncelikle, oynadığınız bağlantılı Slot oyunu hakkında bilgilendirilmeyi unutmayın. Kazansanız da kaybetseniz de oyunun her dakikasından keyif almanız çok önemli. Farklı Slot oyunlarının farklı kuralları Bonus Veren Siteler vardır. Örneğin, hem ilerici hem de ilerici olmayan oyunlar olabilir.

Kumarı bırakmanın en büyük anahtarlarından biri, istismarın üstesinden gelmek için gerçekten hangi zihinsel egzersizleri yapmanız gerektiğini bulmaktır (ve organize etmektir). Aşağıda daha fazlasını keşfetmek isteyebileceğiniz egzersizlerle ilgili bazı örnekler verilmiştir.

Slot makinesi oyunları oynarken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, keyif alınacak en iyi slotları arayacağınız yerdir. Bir slot oyuncusu olarak, kazanan talep standının yakınındaki makinelerde oynamayı öneren şey, en iyi ödeme yapan makinelerin normalde yerleştirildiği yerdir. Kumarhaneler bunu yapar çünkü aslında yoldan geçenlerin, kumarhane savaşlarını kazanan insanların muzaffer tezahüratlarını duyduklarında slot oynamaktan hoşlandıkları yaygın bir gerçektir.

Sosyal ağlar da bu gelişen pazardan yararlanabilir. Facebook, MySpace, Google+ vb. gibi ağlar, çevrimiçi Kumara erişimle ilgili bir uygulama oluşturabilir. Yazılımları, onları çevrimiçi Kumar için kullanıcıları yönlendiren en önemli noktada düzenleyecektir. Bu sosyal ağ, kolay erişim için zaten birçok işletmeyle bağlantılıdır. Eğer durum böyle olursa, Facebook’un halka arzı kesinlikle patlayacak.

Farklı ölçekteki arabalar, genellikle ilgili ölçekli pistte çalışacak şekilde tasarlandıkları için farklı ölçekteki pistlerde iyi çalışacaktır (Carrera’nın 1:24 ölçekli pistte yarışan 1:32 ölçekli arabaları olması hariç).

Bir hobi olarak slot arabalarıyla yarışmak çok değerli bir aktivite olabilir. Yaşadığınız kasabadaki bir yarış kulübüne katılırsanız, birçok haber arkadaşıyla tanışmanız garanti edilir.